Zaproszenie na koncert „Z Persji do Polski”

 

Drodzy Sąsiedzi!   

Dzisiaj piszę do Was ze szczególnym zaproszeniem na koncert pod nazwą Z Persji do Polski”, który odbędzie się w Skawinie, w sali teatralnej Pałacyku Sokół, 21 października (sobota) o godzinie 16:00. Organizujemy ten koncert, aby uczcić 200-lecie Narodzin Bahá’u’lláha, który zapoczątkował wyznanie bahá’í, które jest mostem łączącym wszystkie poprzednie wyznania i religie. Podczas koncertu zabierzemy Was w podróż do Persji, gdzie odkryjecie przesłanie jedności i pokoju, które przyniósł dwa wieki temu Bahá’u’lláh. W programie znajdzie się taniec perski, indyjski i flamenco, śpiew i muzyka orientalna, malezyjska oraz islandzka, film Światło dla świata oraz inne elementy, które sprawią, że w tej podróży odkryjecie coś wyjątkowego i dowiecie się, jak to niezwykłe przesłanie trafiło w końcu do Polski.

Staramy się zaprosić wszystkich sąsiadów, aby każdy mógł dowiedzieć się o tej szczególnej okazji świętowanej na całym świecie, w każdym kraju i zakątku ziemi. Niektórych z Was już zaprosiliśmy osobiście lub poprzez Facebook, a niektórych dopiero zaprosimy osobiście albo poprzez zaproszenie, które znajdziecie w waszej skrzynce.

Sala teatralna mieści tylko 100 osób, dlatego osoby zainteresowane przybyciem na koncert prosimy o potwierdzenie przybycia pisząc e-mail na adres: bahaitka9@gmail.com, poprzez Facebook albo wysyłając smsa pod numer telefonu: 502 655 515.

Światło jedności jest tak potężne, że oświetlić może całą ziemię”

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Wasi sąsiedzi, Lilianna i Erik Lutley

Więcej informacji o przesłaniu bahá’í znajduje się na:
stronie internetowej: www.bahai.org.pl
Facebook: Wiara Baha’i w Polsce
YouTube: BAHAITKA oraz Biblioteka Bahaicka