Festyn rodzinny już 25 i 26 czerwca!

Sołtys Zelczyny wraz z Radą Sołecką i Kółkiem Rolniczym w Zelczynie mają przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na Rodzinny Festyn w Zelczynie. Podczas ostatniego czerwcowego weekendu organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci i młodzieży jak również dla dorosłych i seniorów.

W sobotę (25.czerwca) zapraszamy chętnych na całonocną zabawę taneczną z zespołem „Black & White”. Tradycyjnie do Państwa dyspozycji będą przygotowane: ogródek piwny, grill, sklepik ze słodkimi i słonymi przekąskami oraz napojami i lodami. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w loterii fantowej – w której przewidziano cenne nagrody. Ze względu na ciągły rozwój i działalność Świetlicy Wiejskiej w Zelczynie oraz zapotrzebowanie na środki finansowe – wstęp w tym dniu będzie biletowany – 10 złotych od osoby (dzieci do lat 16 – wstęp wolny).

W niedzielę (26.czerwca) przygotowaliśmy masę atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Imprezę rozpoczniemy o godzinie 15:00 – Uroczystą Mszą Świętą. Dla dzieci i młodzieży pozostaną do dyspozycji: dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, boisko do siatkówki i plac zabawcała masa zabaw i konkursów z nagrodami.  Do dyspozycji dorosłych pozostanie ogródek piwny oraz zaplecze gastronomiczne. W tym dniu obowiązuje wstęp wolny. 

Należy nadmienić, iż całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na działalność Świetlicy Wiejskiej w Zelczynie na rok 2016/2017. 

plakat festyn 2016-page-001